Французько-українське партнерство у галузі сільського господарства
Черкаський Франкомовний центр «Альянс» продовжує розвивати французько-українське партнерство у галузі сільського господарства. З 10 до 20 лютого 2015 року в Україні перебував французький фермер-тваринник пан Крістоф Лешевальє (ферма Л Єтан біля містечка Флавіняк у регіоні Лімузен) і його колега зерно-виробник пан Венсан Лігуі (ферма Дя Гренуйєр біля містечка Люні-Шампань у регіоні Центр). 
        Біля 10 років триває це плідне співробітництво, яке має на меті залучити студентів Черкаського Політехнічного технікуму до щорічного стажування на французьких фермах. Влітку 2013 року перші студенти почали набувати досвід роботи на сільськогосподарських підприємствах за європейськими технологіями з використанням сучасної сільськогосподарської техніки. Стажисти розвивають навички, набуті під час навчання на різних відділеннях за спеціальностями: 
- обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів;
- обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів. 
        Французькі фермери планують відкрити свої підприємства на Україні і запросити на роботу нинішніх стажистів, які вже будуть обізнані з французькими технологіями у сільському господарстві. Залишається свідомо і терпляче вивчати французьку мову. Про наші спільні плани і про необхідність володіння французькою мовою говорив перед своїм від’їздом пан Крістоф Лешевальє на традиційній зустрічі із слухачами курсів: дорослими спеціалістами, учнями та студентами різних навчальних закладів обласного центру. 
        А тепер до роботи! Підтримуємо контакт з французькими фермерами, вивчаємо в «Альянсі» французьку мову, поглиблюємо в Політехнічному технікумі знання і практичні навички майбутньої професії, готуємось до стажування на трьох французьких фермах у липні-серпні 2015 року. Создан 25 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником