"Альянс"- 2018 : українсько-французькі контакти продовжуються
18 серпня, Люк БЕРРУ, наш французький колега,  завершив  першу серію дистанційних сеансів французької мови для кандидатів, які складуть у квітні 2019 року екзамени DELF B 1  Junior. Майбутні студенти французьких вишів інтенсивно вивчали теми:
1. Розуміння текстів:  A quoi sert "une rubrique" dans un journal? C est quoi," les faits divers"? La rubrique des faits divers: exercices de vocabulaire.
2. Граматика:  EN et Y - pronoms personnels complement
3. Пошуки потрiбних матерiалiв: Recherches sur Internet des journaux en ligne.
4. Travail en équipe.

 

  
Протягом всього року залучаємо новітні методики викладання  для інтенсивного вивчення та удосконалення французької мови наших юних і дорослих слухачів. Щороку  організовуємо у Франції  лінгвістичні і професійні стажування,  зустрічі із носіями мови в Черкасах. Ось і цього разу на запрошення "Альянсу" до Черкас прибудуть з 24 до 26 серпня наші гості пані Шанталь Франсуа -Тексьє, із донькою Камій.
 Пані Франсуа-Тексьє - керівник фонду художника Рауля Османа
 (Raoul Hausmann) , відповідальний  працівник Музею сучасного мистецтва  , що в місті Рошешуар (департамент От-Вьєн, регіон Нувель Акітен, Франція), а її донька - студентка факультету мистецтв університету міста Лімож. 
В серпні минулого року родина Франсуа-Тексьє гостинно відкрила двері своєї оселі для двох українських учасників лінгвістичної програми "Метеорит - 17", яка проходила в місті Рошешуарі на запрошення мерії цього міста та асоціації "Інтерлінгва", партнера нашого "Альянсу". Сьогодні француженки проводять канікули в Україні і відвідують міста Київ, Львів, Черкаси. Програму їх прийому підготували родини українських учнів, минулорічних стажистів, Марина Володимирівна Чайка, директор освітніх та культурних програм ЧМГА "Альянс", професійний гід та перекладач, слухачі та викладачі курсів "Альянсу".
Якщо ви бажаєте приєднатись до групи прийому і поспілкуватись з нашими гостями, ми всі вас радо запрошуємо. Призначаємо зустріч біля Палацу одружень у п' ятницю, 24 серпня, о 17h00 за адресою вул. Небесної сотні, 3. 
Довідки за телефоном 0972910524 та за електронною адресою francentre@gmail.com
До зустрічі! 


Обновлен 29 авг 2018. Создан 19 авг 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником