Черкаський «АЛЬЯНС» на шляху до Міжнародної школи Сен-Дені у французькому місті Лош.
              Не всім відомо, що Франкомовний центр  « Альянс» в Черкасах було засновано у 2004 році завдяки бажанню вчителів і батьків учнів, яким дуже подобалась співуча французька мова. Нашому « Альянсу» повезло, бо за справу взялись  компетентні спеціалісти , віддані справі професіонали, які поставили на меті залучити в Черкасах до викладання французької  носіїв мови, і щорічно, починаючи з 2007 року, організовувати навчальні програми у Франції.

               Сьогодні, коли Ви  чуєте про досягнення наших учнів, відмінників французької освіти,  знайте, що це стало можливо, бо керівники і викладачі  нашого Франкомовного центру не зупинялись перед тим, щоб налагодити контакти з французькими колегами, розуміючи, що мовою опанувати можна швидко і якісно  у франкомовному оточенні. Так сталось, що Марина Володимирівна Чайка, директор культурних і освітніх програм « Альянсу» , Інеса Миколаївна Павлюченко, директор цього закладу та наш французький колега пан Люк Берру, викладач Міжнародної школи Сен-Дені,  попрямували до  міста Лош, що в департаменті Єндр і Луар рeгіону Центр –Валь де Луар.

 

                     Люк поінформував, що школа, в якій він працює, заснована  в кінці ХІХ століття і має 150-річний досвід педагогічної діяльності та більш, ніж 30-річний досвід міжнародних обмінів. То ж нам варто вивчити умови стажування для наших учнів, які бажають поглибити знання французької до рівня DELF B 2  і  навчатись  у французькому виші.

                       І ось ми в Міжнародній школі Сен-Дені , де нас радо зустрів ще один французький колега пан Філіп Мінеро, заступник директора з міжнародних зв язків. Він  знайомить нас із середовищем, відкритим для унікального світу, де кожен учень може розвинути свій академічний, культурний та людський потенціал. Якість результату та висока якість мовних програм цього закладу  зробили його знаменитим протягом кількох десятиліть.

 

Протягом трьох днів  крок за кроком ми вивчали деталі навчальних програм вивчення французької мови, як іноземної, створених  педагогами EISD.

І сьогодні ми  можемо запропонувати  програму наступного стажування, яке відбудеться в Міжнародній школі Сен-Дені під час літніх канікул  з 08 до 21 липня 2018 року.

Про школу:

Міжнародна школа Сен-Дені — це невелика приватна середня школа з теплою сімейною атмосферою. Щороку в  школі навчається  понад 800 учнів різних національностей із Франції та різних країн світу.

Школа проводить також короткострокові інтеграційні програми для міжнародних студентів, які бажають більше дізнатись про систему середньої освіти Франції і повчитись пліч-о-пліч з французькими однолітками. На круглорічних мовних курсах учні з різних країн покращують рівень французької, щоб пізніше почати навчання у середній школі.

Про програму навчання: Інтеграційна програма  передбачає вивчення французької в міжнародних класах і інтерактивну інтеграцію в повсякденне життя школи після цих занять. Учні відвідують заняття з  академічних предметів, беруть участь в шкільних спортивних і культурних заходах, досліджують місто Лош разом з французькими однолітками. Передбачено 3 дні інтеграції протягом тижня.

Про екскурсії та розваги: Учасники інтеграційної програми двічі на тиждень відвідують екскурсії в другій половині дня, під час яких досліджують містечко Лош та регіон Долини Луари. Регіон в першу чергу відомий своїми вишуканими замками (Château de Loches, Château de Chenonceau) і середньовічною архітектурою, багато елементів якої збереглись до наших днів. В суботу на дітей чекає захоплююча екскурсія до Футуроскопу, унікального європейського інтерактивного парку розваг

Про проживання: Учасники програми проживають в родинах місцевих жителів, в кімнатах по двоє. Це дає дітям можливість більше дізнатися про побут, кухню і культуру сучасної Франції, попрактикувати мову в живому спілкуванні. В будні учні харчуються в родині  вранці та ввечері. Обід передбачено в шкільній їдальні разом з іншими учнями школи. У вихідні дні  родини забезпечують триразове харчування.

Про  місто Лош: Містечко Лош, розташоване у мальовничому регіоні Долина Луари - це  відомий туристичний центр в центральній  Франції. Завдяки невеликим розмірам, Лош – затишне, тихе і безпечне місце, ідеальне для навчання дітей. Головними туристичними принадами міста є старовинний королівський замок IХ століття, який чудово зберігся до наших днів,

-           собор епохи ренесансу, оточений затишним зеленим парком,

-           музеї живопису з цінними колекціями картин.

Особливу атмосферу і колорит у місті створюють також щотижневі ярмарки, на яких можна придбати вироби місцевих майстрів.

 

Façade des logis royaux du château de Loches.


Blason

Administration

Pays

 France

Région

Centre-Val de Loire

Département

Indre-et-Loire (sous-préfecture)

Arrondissement

Loches

Canton

Loches

Intercommunalité

Loches Sud Touraine

Maire
Mandat

Marc Angenault
2014-2020

Code postal

37600

Code commune

37132

Démographie

Gentilé

Lochois(e)

Population
municipale

6 299 hab. (2015 )

 

Черкаський Франкомовний цент р « Альянс» : Освітні програми у Франції.

Тел. (  0472 ) 50-28-60; моб.:  +38 097 291 05 24.  

E-mail: francentre@gmail.com

 

 Создан 10 мар 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником