Завдяки Альянсу співробітництво черкаських і французьких лікарів продовжується
       На початку жовтня 2017 року після двотижневого стажу у Франції  до Черкас повернулось п'ятеро лікарів: кардіолог та четверо хірургів. В рамках партнерства, яке діє з 2012 року між Черкаською третьою міською лікарнею швидкої медичної допомоги  та  французьким Університетським госпітальним центром міста Ліможа, щорічно 5-6 медсестер, лікарів, представників адміністрації направляються до своїх французьких колег, щоб познайомитись з європейськими медичними технологіями і при можливості застосувати їх в наших лікарнях. Дізнавшись, що черкаським  медикам бракує сучасного обладнання та інструментів,  французькі колеги направили в 2016 році 11 медикалізованих ліжок до відділення травматології та ортопедії Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги. А зараз під керівництвом пана Фабріса Аверлана,  генерального секретаря УГЦ Ліможа,  завершується формування конвою гуманітарної допомоги для відділень травматології і ортопедії, загальної хірургії, нейрохірургії, а також для відділення реанімації.  
      Співробітництво розвивається. У  2017-  2018 році до Черкас планують приїхати Генеральний директор УГЦ Ліможа пан Жан-Франсуа Лефебвр, генеральний секретар пан Фабріс Аверлан та група хірургів для спільної із  своїми  черкаськими колегами роботи. А влітку 2017 року Дімітрі Телльє, студент четвертого курсу медичного факультету Університету Ліможа, знайомився з особливостями роботи лікарів Третьої міської лікарні швидкої мідичної допомоги. Дімітрі планує повернутись до Черкас і продовжити спільну роботу. 


На фото: під час останнього стажу у Франції у неділю, 24 вересня, черкаські лікарі зустрілись із членами асоціації РОКДАНС містечка Рошешуар, що в 45 км від Ліможа. Обновлен 10 окт 2017. Создан 09 окт 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником