Ігор Левенець в храмі міста Рошешуар (регіон Лімузен)
 

4 грудня в храмі міста  Рошешуар ( регіон Лімузен )  співав Ігор Левенець, відомий український співак, тенор Київського національного академічного  театру оперети. Він вперше показав своє мистецтво у Франції. Це стало можливим завдяки спільній  роботі Черкаського франкомовного центру "Альянс" і його партнера в Рошешуарі асоціації "Інтерлінгва". 

      До концерту українського співака приєднався місцевий хор "Філомель" та духовий оркестр Рошешуару "Ля Шателен". Тому ви маєте відео, яке складається з двох частин. 

 

      Ігорю вдалося зачарувати французів! Ще ніколи місцевий храм "Святого Спасителя" не приймав стільки любителів пісні. І ця зустріч українського митця з французами не остання,  він ще повернеться на французьку землю.

 

      Концерт вела учениця Франкомовного центру "Альянс" Ірина Цюкало. Ірочка навчалась в Черкасах в спеціалізованій школі №14, а з дев'ятого класу - у спеціалізованій середній школі № 17. Потім вона закінчила факультет французької мови в Київському Політехнічному університеті. 2 роки магістратури "Міжнародна торгівля"  в Парижі дали їй можливість стажуватись на підприємстві, яке транспортує французькі товари по всьому світу авіашляхом. Вже 4 роки Іра працює на цьому підприємстві в Парижі. Ми її запросили до Рошешуару 4 грудня вести концерт Ігоря Левенця і ви побачите Ірочку у двох частинах відеофільмів. 

 

      Ми раді  розповісти вам про наші досягнення. Приємного перегляду унікальних відео! 


Відео 1 >>>>>>>>>>>>> (оригінал 1 ----- тут)

Відео 2 >>>>>>>>>>>>> (оригінал 2 ----- тут)

 

Фото >>>>


Черкаський ФЦ "Альянс" Обновлен 24 дек 2016. Создан 16 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником