Тиждень франкофонії

день другий                       В рамках святкування Тижня Франкофонії у Черкаському Франкомовному центрі «Альянс» 23 березня 2016 року відбулась  зустріч учнів в Поетичній вітальні. Любителі французької мови з Першої міської гімназії, гімназії № 9 із викладачем Наталією Павлівною Затока, СШ № 3, 17 , всього 22 учні, підготували і натхненно прочитали вірші французьких поетів Артюра Рембо, Жака Превера. Юні любителі французької поезії отримали в дарунок книжки французькою. 

 

ВІДЕО >>> 

 

 

                     Жан Нікола́ Артю́р Рембо́ — французький поет-символіст. Він народився 20 жовтня 1854 в містечку Шарлевіль, в Арденнах, на північному сході Франції в буржуазній сім’ї. З дитинства Артюр був слухняним, блискуче вчився. Його здібності всіх вражали. Учитель Жорж Ізомбар підтримував перші спроби юного поета. З шести-семи років він почав писати прозу, а після вірші.

                     Перший досвід  такого зібрання буде продовжено на щомісячних поетичних зустрічах за участю французьких викладачів, членів асоціації « Інтерлінгва», молоді з міста Рошешуар. У квітні ми плануємо запросити на екран СКАЙПу пані Марі-Луіз Віньо, заступника директора Коледжу Рошешуару, яка із задоволенням поділиться своїми літературними уподобаннями. Чекайте інформацію на ваші електронні адреси. Ось чудова фотографія всіх учасників у французькій бібліотеці нашого «Альянсу». А 24 березня о 15.00 ми запропонуємо для перегляду фільм Дані Буна « Rien à déclarer ». До нових зустрічей! Создан 24 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником